WYPRÓBUJ  NASZ  SAMOUCZEK  RZEŹBIARSKI  W  PRZYBOROWO  11

Wyobraź sobie miejsce, które cywilizacja od lat omija szerokim łukiem, w którym dzikość natury wprowadza w nastrój nostalgii i zadumy nad pędzącym światem, a jedynymi dźwiękami, jakie możesz tu usłyszeć, jest śpiew ptaków, szum liści, trzask konarów i ta niezwyczajna cisza…

Jest taki adres, pod którym drzwi są zawsze szeroko otwarte, a uśmiechnięta i niezwykle gościnna Pani Karolina chętnie dzieli się swoim domem, okolicą i panującą w niej atmosferą. Jeśli kiedyś zabłądzisz w tamtych stronach, nie przejeżdżaj obojętnie. Zatrzymaj się dosłownie i w przenośni, zapukaj w turkusowe drzwi i poznaj sielski smak, życia w środku lasu.

Przyborowo 11 to miejsce, gdzie jedynymi sąsiadami zaglądającymi przez okna są okoliczne drzewa i promienie słońca. Zatapiając się w panujący na każdym kroku antyczny klimat, czujesz się poniekąd, jakbyś wysiadł z wehikułu czasu. Detale starannie kompletowane przez właścicieli, cenne zdobycze z antykwariatów czy własne rodzinne pamiątki tworzą klimat polskiej wsi z poprzedniej epoki. Śpiąc w starym, nieco skrzypiącym dębowym łożu, przechowując swoje rzeczy w babcinej szafie, czy jedząc śniadanie na przydomowym ganku, wczuj się w atmosferę, postaraj zapomnieć o makijażu, telefonie komórkowym, samochodzie i żyj chwilą.
Wszechogarniające poczucie zrelaksowania, jest idealnym towarzyszem podczas szukania twórczej inspiracji. Artyści są częstymi gośćmi tego uroczego odludzia. W podziękowaniu za zaczerpnięte w Przyborowie natchnienie zostawiają po sobie niewielki ślad w postaci autorskiego dzieła lub miłe słowo w księdze gości, jednocześnie zasiewają cząstkę siebie, która wrasta w magiczny krajobraz miejsca z duszą dla duszy.

Idealną propozycją na spędzenie wolnego czasu w Przyborowie 11 jest długi spacer po okalającym obiekt lesie, koniecznie z wizytą nad malowniczym stawem lub wspólne biesiadowanie przy dźwiękach gitary i rozpalonym ognisku. Dodatkową atrakcją, zwłaszcza podczas niepogody będzie stawianie pierwszych kroków w rzeźbiarstwie. Wśród bibelotów i zaskakujących gadżetów znajdziesz Samouczek rzeźbiarski, kawałek deski oraz zestaw dłut KIRSCHEN. Wystarczy, że chwycisz narzędzia w dłoń i w kilku ruchach stworzysz swoją pierwszą rzeźbę. Przekonaj się, że obróbka drewna to nic trudnego.

Jeśli chcesz wypróbować nasz Samouczek rzeźbiarski w zaprzyjaźnionej agroturystyce PRZYBOROWO 11

Jeśli chcesz kupić Samouczek rzeźbiarski

Jeśli chcesz wypróbować nasz Samouczek rzeźbiarski w zaprzyjaźnionej agroturystyce PRZYBOROWO 11

Jeśli chcesz kupić Samouczek rzeźbiarski